Veebipoe veganfoodie.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Rogenbogen OÜ (Reg.nr. 14346370).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes kuvatud hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Veebipoes kuvatud tootefotod on illustratiivse tähendusega ja võivad vähesel määral erineda toote tegelikust väljanägemisest.

Juhul, kui Ostja esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud toode on laost otsas, ei ole Veebipoes võimalik antud tellimust täita. Sellisel juhul võtab Veebipoe töötaja Ostjaga ühendust, pakub välja uue kohaletoimetamise aja või tagastab Ostjale ostusumma hiljemalt 14 päeva jooksul.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ostu sooritamine

Ostja kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud ja tõesed andmed.

Enne tellimuse vormistamist soovitame tutvuda üld-ja ostutingimustega.

Veebipood ei vastuta tellimuse täitmisel Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud vigade eest. Ostja on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel.

Kaupu saab Veebipoest tellida 24/7.

Makseviisid

Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank. Samuti aktsepteerime kõiki deebet- ja krediitkaarte ning võtame makseid vastu Pocopay kaudu.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Veepipoel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti ja Soome.

Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 2-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 5-10 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 15 kalendripäeva jooksul.

Veebipood kasutab Omniva ja Itella Smartposti teenuseid, samuti toob kaubad kohale Veebipoe kuller Tallinnas, Viimsis ja Rae vallas.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei rakendu:

  • kiiresti rikneva kauba puhul, milleks on brändide Bedda ja Lord of Tofu tooted.
  • kaupade puhul, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügeenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.
  • kui Ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile tellimus@veganfoodie.ee või helistada telefonil +372 673 3080. Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole siit.

Vastutus

Müüja ja Ostja vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.

Ostja kohustub kasutama Veebipoe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.

Kasutamistingimused ja nende muutmine

Veebipoes registreerudes või ostu sooritades nõustub Ostja Veebipoe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.

Ostja ja Veebipoe vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Müüja võib muuta Veebipoe kasutustingimusi ja toodete hindu. Teade muutuste kohta avaldatakse Veebipoe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

Klienditugi

Klienditoe telefon on +372 673 3080 (avatud tööpäeviti kl 9-17) ja e-posti aadress: tellimus@veganfoodie.ee.

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.